Tehnoloogia, mis kõnetab Teie neljarattalist

Heal lapsel mitu nime – ütlus, mis on õnneks visa kaduma ning kinnitab ka asjade kohta käivat kirevust. Selleks, et kogu järgnev jutt tõlkes kaduma ei läheks, püüame asja võimalikult lihtsalt Teieni tuua.

Järjepidev ning regulaarne sõiduki sise- ja välispindade hooldus võiks iga autoomaniku uskumusse kuuluda.  Nii nagu eluruumide puhul, tahame me kodus teatud aja tagant uuendust või koguni põhjalikku iluravi. Miks mitte seda üle kanda ka sõiduki välisilmesse?

Selleks, et protsessi lihtsustada oleme oma lisateenuste nimistusse lisanud sõidukite välispinna kaitsetöötluse. ‘Mis see siis ära ei ole?’’ küsite Teie. ‘’Autole vaha peale ja talveks valmis…’’ Nii lihtne see kahjuks meie kliimatingimustes pole.
Enne kui edasi lähme, selgitame lühidalt vaha põhisisu. Vaha koosneb erinevatest vaikudest, rasvadest, silikoonidest, õlidest, vahadest, polümeeridest, toornafta destillaatidest jne.

Tuleme tagasi põhisüüdlase juurde. Nimede mitmekesisus tuleneb erinevatest rahvakeelsetest nimetustest. Segedasemad on nanovaha, keraamiline vaha(töötlus), vedelklaas ning muud huvitavad fraasid. Reaalsuses tasuks meeles pidada, et oma olemuselt on see kristalliseeruv pinnatöötlus. Selle põhiliseks koostisaineks on SiO2 – ränidioksiid vedelas olekus. Tänu kasutatava toote koostisele ning protsessi tehnoloogiale, mis hõlmab endast ettevalmistust, töötluse etapilist peale kandmist ning järelkuivamist, muutub sõiduki pinna pindpinevustegur. Saavutatakse hüdrofoobsus ehk omadus muuta pind vedelikke hülgavaks.

Võrreldes kaht ülalnimetatud toodet on ilmselge, et kaitsekihi efektiivsuselt edestab viimane neist mäekõrguse vahega. Tingituna keemilisest koostisest, mis toob esile vastupidavuse happelistele ja aluselistele faktoritele. Sellesse loendisse võib lugeda erinevad leotusvahendid, talvel teedele puistatav sool ( naatriumkloriid) ning putuka söövitusjäljed ja lindude väljaheide.

Visuaalne näide pinna mitte märgumisest on vaadatav siin:


Teenuse hinnaklass, mida kõikidele uutele ja vanadele klientidele pakume, on sõidukipõhine. Hindame olukorda ning teeme konkreetse pakkumise arvestades ka kliendi erisoove.

Lisaküsimuste korral palume ühendust võtta telefonil +372 505 8787 või saatke päring e-postile info@autotehnika.ee